adem samanlı photography, adem samanlı düğün fotoğrafçısı, studio alyans adem samanlı

Adem SAMANLI Kimdir?

Adem SAMANLI. 1982 Antalya Doğumlu.

Fotoğrafçılık eğitimleri almış, bu alanda çalışmalarda bulunmuş ve Profesyonel olarak Fotoğraf atölyesi kurmuştur.

İstanbul’da Çeşitli Otellerin, Organizasyonların ve Büyük Firmaların Fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmiştir.

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde Konferanslar, Eğitimler ve Seminerler vermiştir.

Fotoğraflara farklı bakış açıları ve fotoğraf karesini farklı aksesuarlar ile süsleme konusunda başarılı çalışmalar çıkarmış ve ödüller almıştır.

Adem SAMANLI halen İstanbul Ataşehir İçerenköy’de bulunan Fotoğraf Stüdyosunda ve ayrıca Dış Mekan Düğün Gelin Damat çekimleri ofisinde hizmet vermektedir.

Neden Biz?

En güzel anlarınıza dair fotoğrafları profesyonel ekipman ve ekip ile birlikte sizler için hazırlamaktan büyük keyif duyuyoruz.

Düğün Nişan Bebek Doğum fotoğrafçısıyız, çünkü en çok bu işten zevk alıyoruz. Sizlerin en güzel anlarını, en mutlu dakikalarınızı birlikte yaşamak, yüzünüzdeki o en tarifsiz gülüşlere şahit olmak bizleri daha çok mutlu ve motive ediyor.

Aşık olan veya ailesine yeni üye katan çiftlerin en mutlu anlarına tanık olmak her fotoğrafçının keyif aldığı tarifsiz bir an.

Maalesef bu anların değeri daha sonra daha iyi anlaşıldığından kötü bir deneyim yaşayan çiftlerimiz de oluyor. Bu anları bir daha yakalamak ise maalesef mümkün olmadığından her şeyi en baştan düşünmeli, en profesyonel ekip tercih edilmeli.