kadıköy düğün fotoğrafçısı, kadıköy düğün fotoğrafları, kadıköy düğün fotoğraf albümleri, kadıköy dış mekan düğün fotoğraf çekimi, kadıköy düğün fotoğraf çekim fiyatları, kadıköy fotoğraf çekimi

Kadıköy Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul’un çekici mekanlarından birisi olan Kadıköy’de Gelin Damat Düğün dış mekan fotoğraf çekimleri en özel anlar için unutulmaz fotoğrafları ortaya çıkarıyor.

Kadıköy’ün birbirinden harika mekanları arasında Haydarpaşa Tren Garı, Haydarpaşa İskelesi, Tren garı müzesi, Moda sahili, Tramvay istasyonu gibi mekanlar yer alıyor.

HAYDARPAŞA TREN GARI

Son dönemlerin moda düğün fotoğraf mekanları arasında yer alan Haydarpaşa Tren garında, Trenler ve Mimari yapılar arasında harika düğün fotoğrafları ortaya çıkıyor. Eskiden herkesin çekim yapabildiği bu alan günümüzde özel izne ve ücrete tabi tutulabiliyor.

HAYDARPAŞA İSKELESİ

Haydarpaşa İskelesinde düğün fotoğrafı çektirmek isteyen gelin ve damatların İskele önünde bulunan merdivenlerde, eski lokomotif önünde ve İskele önünde birbirinden harika fotoğraflarını yakalıyoruz.

MODA SAHİLİ

Moda sahilinin cıvıl cıvıl neşesini en güzel gelin damat düğün fotoğraflarına yansıtıyoruz. Moda sahilinde kayaların üzerinde , çimlerde ve ağaçların altında harika gelin damat fotoğrafları sizleri bekliyor.

Bize Özel İmkanlarımız
* Volkswagen Transporter aracımız ile ekipmanları ve sizi getirip götürme imkanı

* Pembe Vosvos eşliğinde Fotoğraf çekim imkanı

* Drone ile Havadan Fotoğraf ve Video Çekimi

* Özel Bisiklet, Stand, Çiçek, Salıncak, Çadır, Çanta, Nostaljik Ürünler Aksesuarları ile çekim

* Dış Mekan Bahçemizde Aksesuarlarımız ile Çekim imkanı

* Stüdyomuz da isteğe bağlı Çekim İmkanı

ETİKETLER

kadıköy düğün fotoğrafçısı, kadıköy düğün fotoğrafları, kadıköy gelin damat fotoğraf çekimi, haydarpaşa garı gelin damat çekimleri, haydarpaşa garı düğün fotoğrafı çekimi albümleri, moda sahili gelin damat düğün dış mekan çekimi, tren garı düğün fotoğraf fiyatları, tren garı gelin damat dış mekan çekimi, dış mekan düğün fotoğraf çekimi, açık alan gelin damat fotoğraf çekimi

,

Kadıköy Düğün Fotoğrafçısı

Kadıköy Düğün Fotoğrafçısı

Kadıköy Düğün Fotoğrafçısı

Kadıköy Düğün Fotoğrafçısı

Kadıköy Düğün Fotoğrafçısı
Kadıköy Düğün Fotoğrafçısı

Bir önceki yazımız olan Üsküdar Düğün Fotoğrafçısı başlıklı makalemizde boğaz köprüsü, Boğaz köprüsü gelin damat çekimi ve boğaziçi hakkında bilgiler verilmektedir.